Směrnice č. 2 a 12 - Členové České Taekwon-Do ITF Asociace z.s. a přehled držitelů TS Dan 

...

Mezinárodní instruktor Taekwon-Do ITF:     Antonín Belháč IV.Dan, číslo certifikátu: IIC-10906

...

V.Dan

František Macek 14.1.2017 CZE-5-1000

IV.Dan

František Macek 16.1.2011 CZE-4-1000
Květuše Macková 21.9.2012 CZE-4-1001
Bc. Radek Loucký 14.1.2017 CZE-4-1002
Antonín Belháč 14.1.2017 CZE-4-1003
Ing. Luboš Mudroch 14.1.2017 CZE-4-1004
Ing. Václav Hrubý 14.1.2017 CZE-4-1005


III.Dan

Květuše Macková 18.1.2009 CZE-3-1000
Petr Czehowsky 18.1.2009 CZE-3-1001
Tomáš Taufer 18.1.2009 CZE-3-1002
František Macek 18.1.2009 CZE-3-1003
Jiří Dospíšil 16.1.2011 CZE-3-1004
Eduard Liška 16.1.2009 CZE-3-1005
Antonín Belháč 16.1.2011 CZE-3-1006
ing. Luboš Mudroch 21.9.2012 CZE-3-1007
Ing. Václav Hrubý 11.1.2014 CZE-3-1008
Bc. Radek Loucký 11.1.2014 CZE-3-1009
Kateřina Kárníková 14.1.2017 CZE-3-1010
Hana Křivánková 14.1.2017 CZE-3-1011
Jiří Abeska 19.1.2019 CZE-3-1012
Libor Šula 19.1.2019 CZE-3-13

II.Dan

ČNUT
František Macek 19.11.2004 CZ-2-57
Petr Czehowsky 22.6.2005 CZ-2-60
Tomáš Taufer 22.6.2005 CZ-2-61
Květuše Macková 22.6.2005 CZ-2-66
ČTA
Alan Malč 18.1.2009 CZE-2-1000
Jiří Dospíšil 18.1.2009 CZE-2-1001
Eduard Liška 18.1.2009 CZE-2-1002
Josef Melán 18.1.2009 CZE-2-1003
Magda Machovcová 18.1.2009 1004
Antonín Belháč 18.1.2009 CZE-2-1005
Vladimír Belháč 16.1.2011 CZE-2-1006
Mgr. Štefan Kováč st. 16.1.2011 CZE-2-1007
Ing. Luboš Mudroch 16.1.2011 CZE-1-1008
Jaroslav Svoboda 16.1.2011 CZE-2-1009
Ing. Václav Hrubý 16.1.2011 CZE-2-1010
Karel Traxler 16.1.2011 CZE-2-1011
Denisa Baťová 16.1.2011 CZE-2-1012
Leona Dočekalová 10.6.2011 CZE-2-1013
Libor Šula 10.6.2011 CZE-2-1014
Ivana Mlčková 10.6.2011 CZE-2-1015
Bc. Radek Loucký 10.6.2011 CZE-2-1016
Radek Padrta 10.6.2011 CZE-2-1017
Ing. Jan Procházka 21.9.2012 CZE-2-1018
Vu Huy Hoang 21.9.2012 CZE-2-1019
Gabriela Lukšíková 11.1.2014 CZE-2-1020

II.Dan


Hana Křivánková 28.3.2015 CZE-2-1021

Alexandr Bashiri 28.3.2015 CZE-2-1022
Kateřina Kárníková 28.3.2015 CZE-2-1023
Jakub Kmec 20.5.2016 CZE-2-1024
David Šára 11.6.2016 CZE-2-1025
Václav Bůžek 11.6.2016 CZE-2-1026
Ondřej Bernard 14.1.2017 CZE-2-1027
Jiří Abeska 14.1.2017 CZE-2-1028

Michal Vršek 19.1.2019 CZE-2-1029
David Súkup 19.1.2019 CZE-2-1030
Jana Pelánová 5.9.2021 CZE-2-1031

I.Dan

ČST
František Macek 2.4.1995. Mistrovský pás byl udělen tradičním korejským způsobem bez příslušného dokladu národní organizace korejským mistrem Han Dok Samem, Později složeny oficiální zkoušky 19.11.2000 č. certifikátu CZ-1-211. Žák mistrů Yun Nam Gyu, Han Dok Sama, Son Song Guna, Hwang Ho Yonga a zakladatele Taekwon-Do generála Choi Hong Hi. 
Jakub Homolka 28.6.1998 CZ-1-146 
První žák p. Františka Macka dosáhl tech. stupně Dan ve 13 letech. Jeden z nemnoha u nás obdržel technický stupeň kup také od zakladatele Taekwon-Do generála Choi Hong Hi.
Michaela Kolářová 6.10.2002 CZ-1-271
Květuše Macková  6.10.2002 CZ-1-272
Lenka Novotná 22.6.2002 CZ-1-287
Tomáš Taufer 22.6.2003 CZ-1-288
Pavel Salášek 22.6.2003 CZ-1-289
ČNUT
Petr Czehowsky  5.6.2003 CZ-1-258
Zuzana Kalašová 5.6.2003 CZ-1-261
Antonín Belháč  26.2.2005 CZ-1-268
Martin Švabovský 26.2.2005 CZ-1-269
Tomáš Homola 26.2.2005 CZ-1-270
Magda Machovcová 21.12.2005 CZ-1-276
Josef Melán 21.12.2005 CZ-1-277
Eduard Liška  20.6.2006 CZ-1-279
Jiří Dospíšil  20.6.2006 CZ-1-280
Alan Malč 8.10.2006 CZ-1-281





I.Dan

ČTA
Vladimír Belháč  18.1.2009 CZE-1-1000
Štefan Kováč ml. 18.1.2009 CZE-1-1001
Hana Kováčová 18.1.2009 CZE-1-1002
Mgr. Štefan Kováč st. 18.1.2009 CZE-1-1003
Ing. Luboš Mudroch 18.1.2009 CZE-1-1004
Jaroslav Svoboda 18.1.2009 CZE-1-1005
Ing. Václav Hrubý 18.1.2009 CZE-1-1006
Karel Traxler 18.1.2009 CZE-1-1007
Denisa Baťová  18.1.2009 CZE-1-1008
Leona Dočekalová 12.6.2009 CZE-1-1009
Jiří Herzig 12.6.2009 CZE-1-1010
Libor Šula  12.6.2009 CZE-1-1011
Ivana Mlčková 12.6.2009 CZE-1-1012
Pavel Fučík 12.6.2009 CZE-1-1013
Bc. Radek Loucký  12.6.2009 CZE-1-1014
Gabriela Lukšíková 12.6.2009 CZE-1-1015
Radek Padrta 12.6.2010 CZE-1-1016
Vu Huy Hoang  10.6.2011 CZE-1-10017
Karel Procházka 10.6.2011 CZE-1-1018
Ing. Jan Procházka  10.6.2011 CZE-1-1019
Josef Novotný 10.6.2011 CZE-1-1020
Jakub Kmec 14.1.2012 CZE-1-1021
Andrea Nesnídalová 14.1.2012 CZE-1-1022
Václav Bůžek 14.1.2012 CZE-1-1023
Josef Hrůza st. 14.1.2012 CZE-1-1024
Tomáš Kratochvíl 21.9.2012 CZE-1-1025

I.Dan


Josef Hrůza ml. 21.9.2012 CZE-1-1026
Hana Křivánková 21.9.2012 CZE-1-1027
Josef Srb 21.9.2012 CZE-1-1028
Martin Šubrt 21.9.2012 CZE-1-1029
Martin Ngo Xuan 21.9.2012 CZE-1-1030
David Šára 21.9.2012 CZE-1-1031
Tereza Vymazalová 21.9.2012 CZE-1-1032
Hana Vymazalová 21.9.2012 CZE-1-103
Miloš Vymazal 21.9.2012 CZE-1-1034
Alexandr Bashiri 12.1.2012 CZE-1-1035
Kateřina Kárníková 12.1.2013 CZE-1-1036
Hoang Luong Phan Vu 11.1.2014 CZE-1-1037
Jakub Pavelka 11.1.2014 CZE-1-1038
Veronika Mikulincová 11.1.2014 CZE-1-1039
Jiří Abeska 11.1.2014 CZE - 1 - 1040 
Jindřich Kandus 8.3.2014 CZE-1-1041
Libor Brinda 8.3.2014 CZE-1-1042
Patrik Bohdálek 8.3.2014 CZE-1-1043
Gabriela Novotná 8.3.2014 CZE-1-1044
David Burda 28.3.2015 CZE-1-1045
Martin Vejchoda 28.3.2015 CZE-1-1046
Martin Procházka 28.3.2015 CZE-1-1047
Jůlie Komárková 28.3.2015 CZE-1-1048
Michal Papež 28.3.2015 CZE-1-1049
Ondřej Bernard 28.3.2015 CZE-1-1050
Milan Hamza 28.3.2015 CZE-1-1051
Petr Veselý 28.3.2015 CZE-1-1052

I.Dan


Adam Vrška 28.3.2015 CZE-1-1053
Viktor Bugajev 28.3.2015 CZE-1-1054
Irena Kubátová 13.6.2015 CZE-1-1055
Michal Vršek 11.6.2016 CZE-1-1056
Přemysl Mašek 11.6.2016 CZE-1-1057
Pavel Patočka 11.6.2016 CZE-1-1058
Vladimír Patočka 11.6.2016 CZE-1-1059
David Súkup 14.1.2017 CZE-1-1060
Helena Klikorková 14.1.2017 CZE-1-1061
Anna Wojnárová 14.1.2017 CZE-1-1062
Tomáš Novotný 2.6.2017 CZE-1-1063
Martin Líška 2.6.2017 CZE-1-1064 Š
Petr Fousek 2.6.2017 CZE-1-1065
Nikola Klüglová 2.6.2017 CZE-1-1066
Luca Mitrovic 2.6.2017 CZE-1-1067
David Zamazal 2.6.2017 CZE-1-1068
Alexandr Puda 16.12.2017 CZE-1-1069
Veronika Novoměstská 16.12.2017 CZE-1-1070
Jana Pelánová 16.12.2017 CZE-1-1071
Zdeněk Rokos 16.12.2017 CZE-1-1072
Kateřina Hetfleišová 19.1.2019 CZE-1-1073
Jakub Rotrekl 18.6.2022 CZE-1-1074
Marek Štipčák 18.6.2022 CZE-1-1075
Radek Štipčák 18.6.2022 CZE-1-1076

1.kup

Szabó Zoran 15.6.2019
Josef Hrubý 21.12.2019 Š25721
Lukáš Držmíšek 21.12.2019 Š25722
Iveta Severinová 26.8.2021 Z25729
Jan Lujc 9.6..2018 J

2.kup

...

3.kup

Quynh Vu Diem 18.6.2022 37015

4.kup

Trojanová Gabriela   9.6..2018 J
Ondřej Grund 21.12.2019 Š25690
Žaneta Ingerlová 11.6.2016 J
Karolína Zifčáková 18.6.2022 37014

5.kup

Marešová Miluše Magdaléna 22.12.2018
Maxmilián Maurer 21.12.2019 Š25689
Monika Súkupová 18.6.2022 37013
Vítek Rotrekl  18.6.2022 37012

6.kup

Vérosta Tobias 15.6.2019 J
Lorencová Taťána 15.6.2019 Š
Chmel Luděk 26.2.2022 Š25772
Chmel Daniel 18.6.2022 36990



7.kup

Aleš Poláček 21.12.2019 Z25719
Martin Nevěčný 21.12.2019 Š25691
Ladislav Fukal 18.6.2022 Š36989
Svetlana Motin 18.6.2022 Š37017
Nela Kopřivová 18.6.2022 J36932
Štěpán Kašík 18.6.2022 J25776
Marika Kratochvílová 18.6.2022 J36999
Mia Karpíšková 18.6.2022 Z37010
Ema Lengálová 18.6.2022 Z37009
Jan Sobota 18.6.2022 Z37008
Markéta Krejčová 18.6.2022 Z37007

8.kup

Bruno Francesco Borgu 26.2.2022 Z25742
Franco Borgu 26.2.2022 Z25741
Antonín Plaček 26.2.2022 Š25778
Viktoria Motin 18.6.2022 Š36988
Marek Riedl 18.6.2022 J36998
Patrik Hodinka 18.6.2022 J36997
Sára Jelínková 18.6.2022 J36996
Tobiáš Kužel 18.6.2022 J36995
Štěpán Vyklický 18.6.2022 J36994
Tomáš Haleček 18.6.2022 J36993
Natálie Hanzalová 18.6.2022 Z37006
Kristýna Trenzová 18.6.2022 Z37005
Michala Koníčková 18.6.2022 Z37004
Jaroslav Čaněk 18.6.2022 Z37003
Gabriela Fialová 18.6.2022 Z37002
Viktorie Kličková 8.kup 18.6.2022 Z37001
Alex Dragan Pojer 18.6.2022 Z36985
Rostislav Koníček 18.6.2022 36986

9.kup

Barbora Poláčková 21.12.2019 Z25698
Patrik Bagár 21.12.2019 Š25696
Jakub Krejčí 26.2.2022 Z25755
Monika Straková 26.2.2022 Z25758
Sofie Nyplová 26.2.2022 Z25759
David Čaněk 26.2.2022 Z25763
Patrik Trenz 26.2.2022 Z25764
Kryštof Trenz 26.2.2022 Z25774
Jan Richter 26.2.2022 Z25769
Miroslav Brabec 26.2.2022 J25750
David Stuchlík 26.2.2022 J25749
Nikola Stuchlíková 26.2.2022 J25748
Myroslava Mandia 26.2.2022 J25745
Marie Hochová 26.2.2022 Š25780
Filip Bednář 18.6.2022 Z36935
Markéta Popelková 18.6.2022 Z36936
Filip Simonides 18.6.2022 Z36934

10-kup

Tobiáš Lapeš
Pavel Jan Molitor
Laura Bártová
Karkéta Čejková
Kateřina Vérostová
Matyáš Kozel
Lukáš Pokorný
Nikola Fialová
Danny Miler
Vlastimír Turek
Adam Nešpor
Michal Čeloud
Ondřej Biegler
Rafal Vladislav Belczyk
David Mandát
Anna Zoe Rakušan
Ondřej Růžička
Matyáš Kubíček
Jakub Polášek
Ilona Mikušek
Olexandra Mikušek
Sabina Kleeová
Adéla Tvrdá
Anna Plačková